Ведення кримінальних справ

Якщо Ви, Ваш родич чи знайомий потрапили у складну життєву ситуацію, вам загрожує кримінальна відповідальність, дуже важливо насамперед звернутися за допомогою до адвоката.
Адвокат у цій ситуації має можливість надати неоціненну допомогу підзахисному у відстоюванні свого права на захист.
Адвокат, здійснюючи захист, аналізує життєву ситуацію з погляду закону, і дає їй свою оцінку в процесуальному акті (клопотанні, заяві, скарзі, апеляції), обстоюючи інтереси підзахисного.
Конституція України у ст. 59 гарантує право на захист. І кожен правоохоронний орган, починаючи розслідування, зобов'язаний роз'яснити особі право на захисника.
І перше, що має зробити людина під час роз'яснення її прав, – письмово заявити про своє бажання мати адвоката (вказати про це у протоколі)
Пам'ятайте, якщо вас викликають у правоохоронні органи, навіть як свідка, то краще прийти туди з адвокатом чи принаймні з ним проконсультуйтеся.
Бувають також ситуації, коли Вам доводиться брати участь у кримінальному процесі як потерпілий чи цивільний позивача. Адвокат найкраще захистить Ваші права як потерпілого і доб'ється максимально можливого відшкодування шкоди, у тому числі моральної, нанесеної Вам злочином.
Напевно, ні для кого не секрет, що на практиці слідство ведеться практично завжди з обвинувальним ухилом і матеріали кримінальної справи збираються слідчим з метою забезпечення максимальної доказової бази для викриття людини у злочині, і ці дії багато в чому визначають подальше рішення у справі, яка приймає суд.Тому захищатися у кримінальному процесі без адвоката – це критична, іноді непоправна помилка.
Проти Вас працюватиме потужна державна машина з її розгалуженим репресивним апаратом, що має широкі можливості отримання доказів, можливості вторгатися в особисте життя людини, при цьому ігноруючи її права та свободи. Проти людини у кримінальній справі діє професіонал (прокурор, слідчий), спеціально підготовлений, озброєний здобутками криміналістичної науки та тактики ведення слідства. І людина непідготовлена, не знає всіх тонкощів кримінального розслідування, а особливо якщо вона вперше притягується до відповідальності, то вона фактично беззахисна перед законом.
Запам'ятайте, у кримінальному процесі дуже важливо виробити правильну лінію та тактику на стадії судового розгляду.
 
Як адвокат я можу допомогти Вам:

    у захисті інтересів підозрюваного, обвинуваченого протягом усього попереднього слідства;
    У ході проведення допитів тощо;
    При очних ставках;
    За слідчих експериментів.

 
Крім цього я як адвокат:

    Відвідую обвинуваченого у слідчому ізоляторі;
    Займаюся підготовкою та заявляю різні клопотання;
    Займаюся оскарженням обраного запобіжного заходу;
    Займаюся збиранням інформації, що характеризує особу обвинуваченого;
    Проводжу ознайомлення із матеріалами кримінальної справи та їх детальний аналіз.

 
Також я здійснюю:

    Захист інтересів у суді першої, апеляційної та касаційної інстанцій;
    Підготовку, складання та подання апеляційних та касаційних скарг на вирок суду.Досвідчений адвокат із кримінального права завжди знайде оптимальний вихід зі складної ситуації. Адвокат у кримінальних справах завжди прийме бік свого клієнта і неупереджено захищатиме його інтереси, а також дасть безцінні поради у цій ситуації, що склалася, і правильно складе процесуальні документи.
Дуже важливою є своєчасність. Виходячи з моєї практики, можна з упевненістю сказати, що чим раніше Ви звернетеся за допомогою до адвоката, тим ефективніше буде побудовано Ваш захист у кримінальній справі.
Якщо у Вас виникла потреба, звертайтеся, я забезпечу Вам професійний захист на досудовому слідстві та суді.