Ведення цивільних справ


Усі люди щодня стикаються з життєвими ситуаціями - трудові суперечки, сімейні конфлікти, суперечки при наслідуванні майна, всі вони не завжди вимагають судового розгляду, але якщо виникає потреба, доцільно звернутися до адвоката.
У цивільному провадженні підлягають розгляду справи про захист порушених, оспорюваних прав, свобод чи інтересів, що виникають із цивільних, житлових, трудових, сімейних, спадкових правовідносин.
Навіть якщо ви точно знаєте, що закон на вашому боці, самостійно досягти верховенства справедливості буває дуже складно. Є маса процесуальних нюансів, невідомих непрофесіоналам, і вони нерідко фатально впливають на результат справи. Не залишайтеся наодинці зі своїми проблемами, надайте можливість фахівцю допомогти Вам у їх вирішенні.
Я адвокат, практикую у місті Кременчуці, якщо Ви звернетеся до мене, я надам Вам професійну консультацію та надам усю можливу допомогу у веденні вашої справи в суді.
Я пропоную наступні послуги у цивільних справах:

    Консультації та довідки з правових питань як у усній, так і письмовій формах.
    Складання позовних заяв, скарг, клопотань та інших документів правового характеру, підготовка та подання апеляційних та касаційних скарг на рішення судів, підготовка та подання заяв про перегляд справ за нововиявленими обставинами тощо.)
    Підготовка заяв у порядку особливого провадження (встановлення фактів, що мають юридичне значення, обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичних осіб, визнання фізичної особи безвісно відсутнім, оголошення померлими тощо).
    Участь при розгляді справи у цивільному судочинстві, у розгляді справ у третейському суді та інших органах вирішення конфліктів, у виконавчому провадженні, участь при розгляді апеляційних, касаційних скарг та заяв про перегляд справ за нововиявленими обставинами в суді відповідної інстанції.
    Подання інтересів довірителя в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, громадських об'єднаннях та інших організаціях, в органах державної влади, судах та правоохоронних органах.
    Надання іншої юридичної допомоги, яка не заборонена законодавством.

Якщо у Вас виникла складна ситуація або проблема, звертайтеся і я обов'язково допоможу Вам.