Вартість послуг

Згідно з чинним законодавством, адвокат має право на отримання винагороди (гонорару), що належить йому за виконувану роботу, а також на відшкодування понесених ним витрат.
Юридичні послуги дуже індивідуальні, оскільки прив'язані до конкретної ситуації та до конкретних осіб. Для проблем, які на перший погляд ідентичні рішення може вимагати різних витрат часу та коштів. Тому визначити ціну юридичних послуг одразу, без попередньої оцінки та аналізу ситуації, здебільшого скрутно, а іноді зовсім неможливо.

Тому ціна послуг визначається індивідуально до кожної окремої справи та кожного окремого Клієнта і у в більшості випадків визначається після попереднього вивчення ситуації. Звичайно, є мінімальна вартість послуг, а максимум обмежується обсягом та складністю справи. Розмір гонорару визначається сторонами та обумовлюється у договорі про надання юридичних послуг.

Оплата послуг може здійснюватися поетапно. Можливі готівкова та безготівкова форми оплати.

Витрати на правову допомогу, які Ви понесете, звернувшись до адвоката, при розгляді спору в суді, покладаються на сторону, що програла, так само при винесенні виправдувального вироку або закриття кримінальної справи держава відшкодовує понесені Вами витрати на правову допомогу та моральну шкоду. Тому вчасно звернувшись до адвоката, ви не понесете істотних витрат, які не можливо буде відшкодувати надалі.
 

Пам'ятайте, що своєчасно отримані адвокатські послуги – запорука Вашої безпеки та захищеності. Не тягніть із зверненням до адвоката.